Volám sa Vladimír Hurban a viac ako polovicu svojho života sa venujem súťažne lukostreľbe a od roku 2011 sa pravidelne zúčastňujem medzinárodných podujatí ako reprezentant. Do svojich 20 rokov som absolvoval viac ako 30 výjazdov ako člen reprezentácie SR. Tri roky som navštevoval The University of Edinburgh, študijný odbor „Sport and Recreation Managment", pracoval ako „Vice Captain" lukostreleckého klubu univerzity, podieľal sa riadení klubu a organizovaní súťaží.

Od roku 2017 pôsobím ako tréner lukostreľby v LK Bratislava.

 

Individuálny tréning  (17 Eur za 75 min, 12 Eur v prípade využitia permanentky na voľné strieľanie)

Individuálny tréning zameraný na riešenie vami definovaných problémov alebo ladenie a testovanie náradia. V cene je zahrnutý poplatok za strelnicu, terče a trénera.

 

Individuálny tréning dlhodobý (120 Eur na mesiac)

Pravidelné tréningy v rozsahu dvoch 75 minútových tréningov týždenne pre výučbu techniky alebo dosahovanie dlhodobejších cieľov. Súčasťou je možnosť online konzultácií počas predplateného obdobia. V cene je zahrnutý poplatok za strelnicu, terče a trénera. 

 

Skupinový tréning (50 Eur za 75 minút, 35 Eur v prípade využitia permanentky na voľné strieľanie 3 vstupy) 

Tréning určený pre prípravu skupiny strelcov alebo družstva. Vhodný pre strelcov s určitou úrovňou techniky, tak aby boli schopní aj individuálnej činnosti. Maximálne 4 účastníci. V cene je zahrnutý poplatok za strelnicu, terče a trénera.